לייעוץ ראשוני חייג: 03-6001112

אודות עו"ד אמיר מורשתי

עו"ד אמיר מורשתי, בעל תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בר אילן התמחה בפרקליטות מחוז המרכז ובהמשך ובמשך 19 שנים עומד בראש משרד עורכי דין העוסק בפלילים.

המשרד בראשו עומד עו"ד מורשתי פונה בעיקר לאנשים נורמטיבים שזו היא להם הסתבכותם הראשונה עם החוק . המשרד שם לו כמטרה לשמור על שמם הטוב של לקוחותיו ועל כן בוחן כל אפשרות חוקית להימנע מפרסום שמם של לקוחותיו על דפי העיתונות והתקשורת.

בנוסף, עו"ד מורשתי עוסק רבות במשפט פלילי ובטיחות ובמסגרת זו נותן ייעוץ שוטף לחברות שונות ומייצג בהליכים פליליים בעבירות של גרם מוות ברשלנות בענף הבניה, התעשייה והמסחר.

עו"ד מורשתי משמש גם כיועץ משפטי של האגודה הישראלית להנדסת בטיחות בראשות מר יורם אלעזרי, מי ששימש כראש מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית בישראל.

עו"ד מורשתי משמש גם כדיין בבית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר הסתבכת בפלילים? יצוג במשפט פלילי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עו"ד פלילי לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עו"ד פלילי עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 03-6001112

 


לייעוץ ראשוני חייג: 03-6001112


מידע חשוב נוסף