הודעה בדבר החלטה שלא להעמיד לדין

עורך דין עדי כרמלי

הצלחנו לשכנע את המשטרה שלא להעמיד לדין את הלקוח שלנו! זה התחיל ברעש גדול, מעצרים מתוקשרים וכתבות בעיתון; המשטרה טענה שהפורצים ארבו לסוכן התכשיטים וגנבו מרכבו תכשיטים בשווי מיליון דולר... מהרגע הראשון הבהרנו בבית המשפט כי מדובר בטעות בזיהוי - ולמעשה נלחמנו על חירותו של הלקוח שלנו. בשלב הקודם שחררנו אותו ממעצר, ולשמחתנו היום הגיעה ההחלטה הזו שלא להעמיד אותו לדין. #הצלחה

הודעה בדבר החלטה שלא להעמיד לדין

 

עו"ד עדי כרמלי: "כשוטר לשעבר אני מכיר היטב את ההליך הפלילי משני צדדיו – כך אני מצליח לחלץ את הלקוחות שלי במהירות ובמינימום פגיעה. ייצוג חשודים ונאשמים בהליך פלילי הוא בבחינת הצלת נפשות עבורי – אני מוצא שליחות בהוכחת חפותו של כל אדם ונהנה להילחם על כך".

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבותכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:כוכב.אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר הסתבכת בפלילים? יצוג במשפט פלילי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עו"ד פלילי לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עו"ד פלילי עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

עורך דין עדי כרמלי
פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:כוכב.
פרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 


לייעוץ ראשוני חייג:

077-9974772


מידע חשוב נוסף