אודות עו"ד עדי כרמלי

עורך דין עדי כרמלי

עו"ד עדי כרמלי, שעומד בראש המשרד, שירת במשך שנים ארוכות כקצין מוערך במשטרת ישראל – עובדה שמעניקה לו ייתרון מכריע בניהול ההליכים המשפטיים בכלל והפליליים בפרט. כסנגור פלילי בעל נסיון רב, הוא מייצג נחקרים, חשודים ונאשמים בכל קשת העבירות הפליליות: החל מאנשים נורמטיביים שזו להם ההסתבכות הראשונה עם החוק – דרך עבירות סמים, אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה וכו' – ועד לנאשמים בעבירות חמורות כעבירות מין ורצח.

עו"ד עדי כרמלי נבחר לאחד מעורכי הדין הפליליים, המשפיעים ביותר בפרויקט מיוחד של חדשות 10. תיקים פליליים שניהל בהצלחה בשנים האחרונות זכו להד תקשורתי חסר תקדים: ייצוג קצין המשטרה ערן מלכה בפרשת רונאל פישר ,(Ynet) ייצוג הורי הנאנסת בת ה-13, שנאנסה בידי שני בני 15 (mako), ייצוג החשוד בתקיפת אוהד הפועל ת"א (Ynet), ייצוג התקליטן ממועדון אלנבי40 (מעריב) ורבים אחרים.

עו"ד עדי כרמלי

"כשוטר לשעבר אני מכיר היטב את ההליך הפלילי משני צדדיו – כך אני מצליח לחלץ את הלקוחות שלי במהירות ובמינימום פגיעה. ייצוג חשודים ונאשמים בהליך פלילי הוא בבחינת הצלת נפשות עבורי – אני מוצא שליחות בהוכחת חפותו של כל אדם ונהנה להילחם על כך".

 

עו"ד עדי כרמלי: "כשוטר לשעבר אני מכיר היטב את ההליך הפלילי משני צדדיו – כך אני מצליח לחלץ את הלקוחות שלי במהירות ובמינימום פגיעה. ייצוג חשודים ונאשמים בהליך פלילי הוא בבחינת הצלת נפשות עבורי – אני מוצא שליחות בהוכחת חפותו של כל אדם ונהנה להילחם על כך".

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבותכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:רכב.אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר הסתבכת בפלילים? יצוג במשפט פלילי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עו"ד פלילי לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עו"ד פלילי עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

עורך דין עדי כרמלי
פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:רכב.
פרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 


לייעוץ ראשוני חייג:

077-9974772


מידע חשוב נוסף