עורך דין פלילי בהצגת מספר כללים חשובים לגולש

עורך דין המתמחה בנדלן תמיד ימליץ על אלה

עורכי דין העוסקים בתחום הפלילי, מטפלים במגוון רחב של תיקים, כאשר הם מלווים את הלקוח, בכל שלב, עד לתום ההליך המשפטי.

  • כיצד מתמודדים נכון עם חקירה משטרתית? עורך דין פלילי, נותן טיפים וממליץ על הדרך הנכונה ביותר לנהוג בסיטואציה זו.
  • מעוניינים למחוק רישום פלילי או רישום משטרתי? מהם ההבדלים בין רישומים אלו וכיצד ניתן למחוק אותם?
  • מחפשים עורך דין פלילי? חמישה כללים לבחירת עורך דין טוב.

כיצד להתמודד עם חקירה במשטרה – עורך דין פלילי ממליץ

זומנתם לחקירה? המלצתו המרכזית של עורך דין פלילי, היא לקבל ייעוץ משפטי, מוקדם ככל האפשר. מדוע?

להתנהגותכם בחקירה, השפעה רבה מאוד על אופן התנהלותה ואף על גורלה, שהרי בתום החקירה, תחליט המשטרה האם לסגור את התיק, או להמליץ על הגשת כתב אישום.

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות


כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: משאית.

כאשר הנחקר מקבל ייעוץ משפטי, הוא מגיע מוכן לחקירה ויודע כיצד להתמודד עם הטקטיקות של החוקרים. ידע מעניק כוח וביטחון עצמי ולפיכך, ככל שהנחקר או החשוד, מקבלים הסבר והכנה לקראת החקירה, כך יוכלו לעבור אותה בשלום.

עניין נוסף, החוקרים אינם תמיד מקפידים לשמור על זכויותיו של הנחקר או החשוד ועל כן, דרושה נוכחות של עורך דין פלילי, אשר יוודא כי החוקרים אינם חורגים מסמכותם.

מאמרים פופולריים נוספים:מאפייני המשפט הפלילי בישראלאין עבירה ללא אשמה! עקרונות בדיני עונשין

מחיקת רישום – פלילי ומשטרתי

רישום פלילי הוא רישום של הרשעות בעבירות פליליות ואלו הרישום המשטרתי כולל מידע על תיקי חקירה. כל אדם אשר הורשע בעבירה פלילית, יופיע במרשם הפלילי.

לעומת זאת, אם נחקרתם במשטרה, אין פירושו של דבר בהכרח, כי יהיה רישום על כך. הרישום המשטרתי תלוי בסיבת סגירת התיק. ישנן שלוש עילות לסגירת תיק: העדר אשמה, חוסר עניין לציבור וחוסר בראיות.

נסגר תיק החקירה מהסיבה הראשונה – לא יופיע רישום משטרתי. אם נסגר התיק משתי העילות האחרות – יופיע רישום.

האם ניתן למחוק רישום פלילי או משטרתי? בהחלט. עורך דין פלילי, מגיש בקשות למחיקת הרישומים, כאשר יש להבחין ביניהם.

בקשה למחיקת רישום פלילי, מוגשת לנשיא המדינה ואלו בקשה למחיקת רישום משטרתי, מוגשת למשטרה.

בחירת עורך דין פלילי

יש לכם עניין משפטי פלילי ואתם מחפשים עורך דין לייעוץ וייצוג משפטי. בחירתכם היא בעלת חשיבות רבה מאוד על התוצאה המשפטית. על כן, אל תקלו ראש בבחירה שקולה וזהירה של עורך
דין פלילי.

כיצד בוחרים נכון עורך דין פלילי? למה עליכם לשים לב:

  1. עורך הדין הוא מומחה פלילי: פנו אך ורק לעורכי דין המתמחים בפלילי ובאופן ספציפי, מטפלים בסוג הבעיות המשפטיות שלכם.
  2. וותק וניסיון: האם לעורך הדין, ניסיון עשיר בתחום? האם טיפל בהצלחה במקרים קודמים כשלכם? אל תתביישו לשאול את עורך הדין, אודות ניסיונו הקודם.
  3. חוות הדעת של עורך הדין: בפגישת הייעוץ עם עורך דין פלילי, שימו לב כי הנכם מקבלים תמונת מצב מלאה ומדויקת. אם אתם חשים כי מסתירים מכם מידע, או כי עורך הדין מפזר הבטחות שווא, פנו לעורך דין אחר. תפקידו של עורך דין פלילי, הוא לתת לכם חוות דעת מקצועית על המצב לאשורו.
  4. המלצה: ניתן למצוא עורכי דין פליליים במגוון דרכים, כמו למשל, בפורומים המשפטיים או באתר לשכת עורכי הדין. אולם, אם אתם מכירים מישהו שנעזר לאחרונה בשירותיו של עורך דין פלילי, או אם אתם מכירים עורכי דין מתחומים אחרים, אשר יכולים להמליץ על מומחה טוב, כדאי לנסות ולקבל המלצה מהם.

אם זומנתם לחקירה במשטרה, פנו בהקדם לייעוץ משפטי של עורך דין פלילי וכך תגנו על זכויותיכם. אם יש לכם רישום פלילי או רישום משטרתי, ייתכן שניתן למחוק אותו – התייעצו על כך עם עורך דין פלילי.

עו"ד ארז אבוהב: "סנגור זה לא מקצוע אלא מצב נפשי. הוא צריך להיות עורך דין מנוסה ומנהיג בכל רמח אבריו. כעורך דין פלילי שייצג נאשמים בתיקים המורכבים ביותר בעשור האחרון אני יכול לומר באופן מוחלט, אין תיק לא טוב יש סנגור לא טוב. לכל דבר יש פתרון, צריך להתאמץ להשיגו ולהילחם עליו. כזה אני."

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבותכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.


אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר הסתבכת בפלילים? יצוג במשפט פלילי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עו"ד פלילי לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עו"ד פלילי עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי

שם מלא *

מספר טלפון *

תוכן הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: משאית.
פרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 0539348881מידע חשוב נוסף