עו"ד ארז אבוהב: "אני לא מוכן להפסיד, באף תיק!"

עו"ד ארז אבוהב, סנגור פלילי בכיר העוסק בתיקי פשיעה חמורה, בעל מיומנות ספציפית בעבודת מומחי המז"פ והרפואה המשפטית. "הגנה" על אנשים היא חלק בלתי נפרד מה-DNA של עו"ד אבוהב, והוא התפרסם בזכות המאבקים המשפטיים שניהל, גם כשאלה נראו חסרי סיכוי.

את תחילת דרכו המקצועית עשה במשרדי עורכי הדין הפליליים הוותיקים והמובילים בישראל – עו"ד גיל דחוח בעו"ד מנחם רובינשטיין. איש שב"כ לשעבר, מאבטח אישים בכיר, מאבטח ראש הממשלה, מאבטח הרמטכ"ל.

עו"ד אבוהב נבחר לאחד המשפיעים ביותר בפלילים של חדשות 10 בשנת 2014, וכן זכה להופיע ברשימת עורכי הדין הפליליים שחייבים להכיר לשנת 2016 (כלכליסט).

תיקים בולטים והצלחות שפורסמו בתקשורת

סגירת תיק נגד ראש עיריית דימונה (מאקו) – קישור

ייצוג בתיק 512 (בכירי ארגון הפשע בישראל) – קישור

זיכוי מהדהד של עובד בכיר בעיריית אשדוד (תלונת שווא של הטרדה מינית) – קישור

ייצוג מתוקשר של בכירים באל-על בפרשת הברחת הסמים – קישור

הובלה להחלטה דרמטית בעניין מעקב אחר עובדת זרה – קישור

שחרור בתיק חסר סיכוי של ייבוא קוקאין לישראל – קישור

שחרור נדיר בתיק של עבירות ביטחון – קישור

שחרור של שוטר ממעצר – השוטר החשוד בירי לעבר מתפרע בדואי ברהט – קישור

"סנגור זה לא מקצוע אלא מצב נפשי. הוא צריך להיות עורך דין מנוסה ומנהיג בכל רמח אבריו. כעורך דין פלילי שייצג נאשמים בתיקים המורכבים ביותר בעשור האחרון אני יכול לומר באופן מוחלט, אין תיק לא טוב יש סנגור לא טוב. לכל דבר יש פתרון, צריך להתאמץ להשיגו ולהילחם עליו. כזה אני."

עו"ד ארז אבוהב

עו"ד ארז אבוהב: "סנגור זה לא מקצוע אלא מצב נפשי. הוא צריך להיות עורך דין מנוסה ומנהיג בכל רמח אבריו. כעורך דין פלילי שייצג נאשמים בתיקים המורכבים ביותר בעשור האחרון אני יכול לומר באופן מוחלט, אין תיק לא טוב יש סנגור לא טוב. לכל דבר יש פתרון, צריך להתאמץ להשיגו ולהילחם עליו. כזה אני."

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבותכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: כוכב.


אין לראות בעמוד זה ובכלל באתר הסתבכת בפלילים? יצוג במשפט פלילי המלצה, חוו"ד משפטית, יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי; בנוסף, התוכן באתר עו"ד פלילי לא מתחיב להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני; המבקר באתר ייקח בחשבון כי מידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על הכתוב באתר עו"ד פלילי עושה זאת באחריותו האישית המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי

שם מלא *

מספר טלפון *

תוכן הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: לב.
פרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 0539348881מידע חשוב נוסף